O NAS

Jesteśmy firmą która powstała w 2017 roku, która wykonuje usługę grawerowania i wycinania laserowego. Zakres naszych prac jest dość duży, wykonujemy usługi dla firm, agencji reklamowych a także usługi dla klienta indywidualnego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu w pełni możemy spełnić klienta oczekiwania. Do każdego zamówienia dokładamy największych starań aby wszystko było wykonane jak najszybciej i w najlepszej jakości. Prace wykonane laserowo są bardzo dokładne co do 0,01 mm a także bardzo trwałe nawet na warunki atmosferyczne i wysoką temperaturę. Dzięki takiej precyzyjności jesteśmy w stanie zapewnić Państwu jak najdokładniejsze wykonanie naszych prac. Wszystkie jak najmniejsze szczegóły zostaną odwzorowane.
Wykonujemy: Pieczątki, Pieczątki wielokolorowe, Suche stemple, Szyldy reklamowe, Tabliczki informacyjne, tabliczki na drzwi, Identyfikatory firmowe, Dyplomy na podkładzie drewnianym, Statuetki, Gadżety reklamowe m.in. (długopisy z logo firmy, kalendarze książkowe z logo, stojaki na reklamy i wizytówki, pendrive z logo i wiele innych…), Personalizacja gadżetów, Personalizowane prezenty na każdą okazje i wiele, wiele innych. Zawsze można napisać lub zadzwonić z zapytaniem :-). Wykonujemy usługę grawerowania i wycinania laserowego w swoim a także klienta materiale.
Materiały w których wykonujemy prace to między innym laminaty grawerskie, tworzywa sztuczne t.j. pleksi, drewno, kamień, ceramika, szkło, korek, filc, skóra, jeans, papier, guma, a także pewne produkty spożywcze.
Zakres prac jest tak duży, że trudno określić cenę usługi, zależy to od materiału ilości zamówienia i wielkości graweru lub wycinania laserowego.
Zawsze można zapytać o wycenę usługi.

578-198-615

lub

kontakt@vmvstudio.pl