Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie znajdziesz znacznik: „Wysyłka w: podana ilość dni”
Dzięki temu bez trudu dowiesz się jak szybko zamówienie zostanie zrealizowane.
W przypadku zakupu kilku produktów zwróć uwagę na oznaczenie przy każdym z nich.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie przechodzimy do realizacji zamówienia (przeważnie 1-3dni) następnie wysyłamy wybraną formą dostawy.
W przypadku płatności za pobraniem od razu przechodzimy do realizacji zamówienia (przeważnie 1-3dni) następnie wysyłamy wybraną formą dostawy.
W przypadku odbioru osobistego – skontaktuj się z nami i umów się na odbiór w siedzibie naszej firmy, poinformujemy Cię o czasie realizacji zamówienia (przeważnie 1-3dni).

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie lub Poczta Polska – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj czas dostawy zajmuje od 1do 3 dni roboczych.
Przy wyborze wysyłki do Paczkomatu InPost przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku dni roboczych (zazwyczaj 2-4 dni) od momentu nadania paczki. Ty dostaniesz informację na podany numer telefonu komórkowego, gdy paczka będzie czekać już do odbioru w Twoim Paczkomacie.